1. Strona główna

NEW MIDAS ! ICE RF + IR LIPOLIZA, - POŁĄCZENIE TRZECH ENERGI i TRZECH TECHNOLOGII - SZYBKIE I GŁĘBOKIE SPALANIE TŁUSZCZU

Technologia ICE RF + IR jest metodą połączenia 3 rodzajów energii: fal radiowych, podczerwieni i chłodzenia działającą bezboleśnie w głębszych warstwach skóry, tkance podskórnej i tkance tłuszczowej. Metoda ICE RF + IR gwarantuje wysoką skuteczność w sesjach zabiegowych spalania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Zadowolenie naszych pacjentów uzasadnione jest natychmiastowym efektem modelowania sylwetki. W czasie jednego zabiegu lipolizy brzucha można stracić od 2 do 4 cm w obwodzie. Po zabiegu przez 2 - 3 dni konieczna jest dieta beztłuszczowa i powstrzymanie się od spożywania napojów alkoholowych.

Tkanka tłuszczowa jest drugą po szpiku kostnym tkanką najbogatszą w komórki macierzyste. Komórki te z ogromną łatwością przekształcają się w komórki tłuszczowe, w konsekwencji niszczenie mechaniczne komórek tłuszczowych (lipoliza) nie jest skuteczniejsze od proponowanej przez nas metody, natomiast obwarowane jest większą liczbą przeciwwskazań i obarczone jest znacznie mniejszym bezpieczeństwem.

Wskazania do zabiegów ICE RF + IR:
Modelowanie sylwetki: brzuch, pośladki, uda, piersi, ramiona, biodra
Redukcja objawów PEFS (tzw. Cellulitu)

Przeciwwskazania do zabiegów ICE RF + IR:
Niewyrównana nadczynność tarczycy
Zaburzenia rytmu serca
Stan po wszczepieniu rozrusznika serca
niektóre metalowe elementy pozostałe po wcześniejszej ingerencji chirurgicznej
implanty stomatologiczne NIE są przeciwwskazaniem do zabiegu

Ilość zabiegów w kuracji jest uzależniona od ilości tkanki tłuszczowej, którą chcemy usunąć lub od stopnia zwiotczenia skóry w leczonym obszarze. Zazwyczaj lifting twarzy obejmuje od 3 do 5 zabiegów, modelowanie sylwetki – od 3 do 10 zabiegów na dany obszar. Najbardziej optymalna częstotliwość dająca najtrwalszy efekt to 1 zabieg, co 2 tygodnie.

CENNIK
lipoliza 1 okolicy: 600,00 zł zabieg
redukcja podbródka – 1 zabieg 400,00 zł

ADRES
Sopot, Grunwaldzka 17

Tel.
696 40 40 80 oraz 78 40 23 600

  1. certyfikowany
  2. zdjęcie brzucha
  3. zdjęcie brzucha z boku
  4. zdjęcie midasa
  5. paleta
  6. Medycyna Estetyczna jest Sztuką