1. Strona główna

NANO COMPLEX PRP- Autologiczny program odnowy komórkowej

Zabieg ten indukuje siły naprawcze organizmu i odbudowę skóry. Polega on na podaniu osocza bogatopłytkowego wzbogaconego o unikalny zestaw 12 witamin (wit A, C, I, E oraz witamin z grupy B: B1, B2, B3, B5, B6, B8 oraz B12), minerałów: wapń, potas, magnez, 24 aminokwasów, kwasów nukleinowych oraz glutationu, glukozaminy i kwasu glukuronowego.
Zabieg ten jest szczególnie polecany do rewitalizacji najwrażliwszych regionów twarzy takich jak powieki oraz skóra wokół ust.
Ze względu na szczególną wrażliwość tych okolic zabieg wykonywany jest w znieczuleniu potrójną najcieńszą (34G) igłą dostępną na rynku. Igła ta minimalizuje ból i dodatkowo pozwala na bardziej równomierne podanie preparatu.

Efekt zabiegu zaczyna pojawiać się w ciągu kilku dni i narasta do miesiąca. Ta unikalna wzbogacona autologiczna forma terapii wykorzystuje bogactwo czynników wzrostu uwolnionych z własnych płytek krwi, które wspomagają proces stymulacji mezenchymalnych komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji skóry, a dodane witaminy, mikroelementy i aminokwasy są gotowym budulcem do odbudowy skóry. Zabieg wykonuje się w serii 3 - 4 zabiegów co 2 do 4 tygodni.

CENNIK
Zastosowanie NANO COMPLEX PRP wokół oczu 500,00 zł
Zastosowanie NANO COMPLEX PRP wokół ust 500,00 zł

ADRES
Sopot, Grunwaldzka 17

Tel.
696 40 40 80 oraz 78 40 23 600

  1. certyfikowany
  2. osocze
  3. paleta
  4. Medycyna Estetyczna jest Sztuką