1. Strona główna

  Modelowanie i odmładzanie od zawsze było marzeniem ludzkości. Teraz dzięki Medycynie Estetycznej,jej ogromnemu rozwojowi, a także postępowi technologii medycznej stało się to możliwe. Ważne jest to, aby nowy, poprawiony wygląd był przez pacjenta akceptowany, więc zmiany powinny być znaczne, lecz nieprzesadzone. Wierzymy, że łącząc naszą wiedzę z zakresu Medycyny Estetycznej z wiedzą anatomiczną, jak i z zainteresowaniem sztuką oferowane przez nas usługi będą dla Państwa atrakcyjne.

Zapraszamy do naszego gabinetu

dr med. Jolanta Hreczecha

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

tel. 696 40 40 80

dr med. Magdalena Skwarek

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

tel. 78 40 23 600

dr med. Jolanta Hreczecha - certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, anatom, otolaryngolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Wieloletni adiunkt Zakładu Anatomii Klinicznej AMG. Laureatka Amicus Studentis dla najlepszego nauczyciela akademickiego. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. W swoim dorobku ma ponad trzydzieści prac oryginalnych w recenzowanych pismach medycznych w tym z listy filadelfijskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. dr med. Jolanta Hreczecha została laureatką pierwszej edycji nagrody Amicus Studentis dla najlepszego nauczyciela akademickiego na Akademii Medycznej w Gdańsku - obecnie GUMed.

dr med. Magdalena Skwarek - certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Akademii Medycznej w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego, uzyskała stopień doktora nauk medycznych i specjalizację z diagnostyki laboratoryjnej. W swoim dorobku ma ponad trzydzieści prac oryginalnych w recenzowanych pismach medycznych w tym z listy filadelfijskiej. Była nauczycilem akademickim w Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.