1. Strona główna

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE tzw. Regeneris, Proteal - zwany też liftingiem na wampira lub wampirzym liftingiem (ang. Vapmire Facelift) - Autologiczny program odnowy komórkowej

Zabieg ten indukuje siły naprawcze organizmu i odbudowę skóry. Podanie osocza bogatopłytkowego jest jednym z najbardziej skutecznych zabiegów biostymulacji skóry z wykorzystaniem własnego osocza, czyli własnych czynników wzrostu (płytkowych) i komórek macierzystych. Zabieg ten polega na pobudzeniu skóry do produkcji włókien kolagenowych przez czynniki wzrostu obecne w płytkach krwi.

Efekt zabiegu zaczyna pojawiać się w ciągu kilku dni i narasta do trzech miesięcy. Ta unikalna autologiczna forma terapii wykorzystuje bogactwo czynników wzrostu uwolnionych z własnych płytek krwi, które wspomagają proces stymulacji mezenchymalnych komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji skóry. Zabieg wykonuje się w serii 3 - 4 zabiegów co 2 do 4 tygodni.

W przypadku leczenia łysienia zabiegi wykonuje sie w serii 4 - 6 zabiegów co miesiąc, po 3 miesięcznej przerwie należy koniecznie powtórzyć 4 - 3 zabiegi co miesiąc i po kolejnej 3 miesięcznej przerwie 1 - 2 zabiegów. Potem przypominająco co rok. W przypadku przedłużenia przerw może wystąpić kompensacyjne wypadanie włosów.

CENNIK
Zastosowanie osocza bogatopłytkowego jako jedynej formy zabiegu - z 20 ml krwi pełnej 800,00 zł
Zastosowanie osocza bogatopłytkowego bezpośrednio po laserze ablacyjnym w formie maski 300,00 zł

ADRES
Sopot, Grunwaldzka 17

Tel.
696 40 40 80 oraz 78 40 23 600

  1. certyfikowany
  2. osocze
  3. paleta
  4. Medycyna Estetyczna jest Sztuką