1. Strona główna

KWAS HIALURONOWY - OD KOREKCJI ZMARSZCZEK I WYPEŁNIENIA BRUZD PO TRÓJWYMIAROWE MODELOWANIE KONTURÓW TWARZY

Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Stosujemy różnego rodzaju preparaty na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego lub nieusieciowanego w zależności od potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji dające natychmiastowy efekt.

Stosowane przez nas preparaty kwasu hialuronowego usieciowanego utrzymują się od 12 do 18 miesięcy w miejscu podania, preparaty kwasu nieusieciowanego - 2 - 3 miesiące. w przypadku podania kwasu hialuronowego nieusieciowanego w pierwszej dobie po zabiegu laserem ablacyjnym preparat wchłania sie szybciej stanowiąc bazę do budowy odnawiającej siępo zabiegu laserem ablacyjnym skóry.

Możemy również indukować siły naprawcze naszej skóry i organizmu stosując osocze bogato płytkowe, ta druga technika zabiegowa znana jest pod nazwą Regeneris. Zabieg ten jest wykonywany w cyklach terapeutycznych. Stosuje się 3 do 5 sesji w odstępach 6-8 tygodniowych.

Zabiegi wykonywane przez nas:
stelaż twarzy - tzw. nici hialuronowe
wypełnianie i modelowanie bruzd nosowo-wargowych
wypełnianie „linii śmiechowych” i zmarszczek policzków
wypełnianie zmarszczek wokół oczu
wypełnienie tzw. doliny łez
unoszenie kącika ust
wypełnianie zmarszczek wargi górnej
wypełnianie bruzd „linii marionetki”
wypełnianie załamania bródki

W zależności od potrzeb zabiegi wykonywane sa igłą lub kanulą w znieczuleniu miejscowym lub bez.

CENNIK
Kwas hialuronowy usieciowany Emervel, Teosyal lub Revofill podawany do długotrwałego wypełnienia bruzd, doliny łez, ust etc. lub do stelażu twarzy - 1 ml 1000,00 zł, następna ampułka w trakcie tego samego zabiegu 900, 00 zł
Kwas hialuronowy usieciowany HyalStyle podawany do długotrwałego wypełnienia bruzd, doliny łez, ust etc. lub do stelażu twarzy - 1 ml 800,00 zł, następna ampułak w trakcie tego samego zabiegu 700,00 zł

ADRES
Sopot, Grunwaldzka 17

Tel.
696 40 40 80 oraz 78 40 23 600

  1. certyfikowany
  2. kwas.jpg
  3. paleta
  4. Medycyna Estetyczna jest Sztuką